Serwis sprężarek

serwis2

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas dostrzegać i rozumieć Twoje potrzeby.

Wiemy jak ważny w Twojej działalności produkcyjnej jest kompresor i sprężarka powietrza. Bardzo często od jednego urządzenia zależy praca całej Twojej firmy.
Pamiętaj! Każda sprężarka, a zwłaszcza sprężarka śrubowa aby długo służyła wymaga przeglądu przynajmniej raz w roku. Dlatego, serwis nasz ma pomóc Twojej firmie w zachowaniu ciągłości pracy.

Wielu naszych klientów ceni nasze profesjonalne podejście do obsługi sprężarek i instalacji sprężonego powietrza. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, szczególnie w stosunku do „fabrycznych” serwisów. Cena jest uzależniona od konkretnego modelu sprężarki.

Dlatego,  nie wahaj się i wyślij nam informacje o producencie, typie i mocy posiadanego kompresora, a przedstawimy Ci odpowiednią ofertę.

Serwisujemy kompresory i sprężarki powietrza wielu producentów:

–  Babatz Kompresoren
–  Kaeser
–  Atlas Copco
–  Boge
–  Mark
–  WAN Gdynia
–  Airpol
–  Walter

serwis4

Skontaktuj się już teraz!

serwis@ecoairtechnology.pl

Sprzedajemy kompresory firmy BABATZ KOMPRESOREN, której jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym. Promujemy najnowocześniejsze technologie oszczędzania energii poprzez zastosowanie sprężarek zmienno-obrotowych oraz odzysk do 80% energii w postaci ciepła do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody dla działów socjalnych lub procesów technologicznych.